Kayar Kasa İmalatı

Kayar Kasa İmalatı

Kayar kasa imalatı hizmetimizle oto çekici imalatı, oto kurtarıcı periyodik servis bakımı, onarımı ve yedek parça ürünleri sunmaktayız. 

Kayar kasa ve oto kurtarıcı kasası imalatının yanı sıra, hidrolik oto kurtarıcı imalatı noktasında da montaj ve uygulaması yapmaktayız. 

Ayrıca sektörel tecrübemiz verdiği güven ile aklınızdaki farklı kayar kasa ürünlerini de üretebilmekteyiz. Bize ulaşarak istediğiniz kayar kasa modeli ve ölçülerini iletebilir, hemen fiyat alabilirsiniz. 

Kayar Kasa İmalatı Fiyatları Nasıl Belirlenir

Kayar kasa fiyatlarını belirleyen birkaç faktör vardır. Öncelikle kasanın büyüklüğü önemlidir. Kasanın büyüklüğüne göre kullanılacak malzeme miktarı değişiklik gösterir. Bu yüzden de büyük kasaların daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatları etkileyen diğer bir etmen de kasanız için isteyeceğiniz özelliklerdir. Örneğin çift katlı kasa ile tek katlı kayar kasalar arasında fiyat farkı bulunur. 

Bahsettiğimiz etmenler göz önünde bulundurularak size en uygun fiyat teklifleri sunan Hidrokamer, müşterilerine üstün memnuniyet garantisi vermektedir.