Size bir telefon kadar yakınız
0 536 453 15 29

Kazıcı Yükleyici Silindir İmalatı, Tamir ve Bakımı

29.08.2022
38 görüntülenme
Kazıcı Yükleyici Silindir İmalatı, Tamir ve Bakımı

Kazıcı Yükleyici Silindir, çoğunlukla şehir içi düzenlemelerde ve tarım sektöründe kullanılan hafif kazı ve yükleme işleri için tasarlanmış bir makine türüdür. İşlevsellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilen bu makine çeşidi, birçok işletme için son derece önemlidir.

Kazıcı Yükleyici Silindir, iki farklı ateşleme sistemine sahiptir. Bunlardan biri yükleyici, diğeri ise kazıyıcıdır. Bu sistem makinenizin ihtiyaca göre yükleyici ya da kazıyıcı olarak kullanımına olanak sağlar. Böylece makinelerinizin işlevselliğini artırmış olursunuz.

Tarafımızca üretimi yapılan yükleyici silindir grubu için kaldırıcı, dökücü ve kova açma kazıyıcı grup için bom, arm, kova, arm uzatma ve dönüş silindirleridir.

Hidro Kamer olarak en zor iklim ve arazi koşullarına karşı dayanıklı hidrolik silindirler üretmekteyiz. Profesyonel bir yardım için tarafımıza ulaşarak bizden planladığınız kazıyıcı yükleyici silindiri için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca kullanımda olan silindirlerinizin tamir ve periyodik bakımları için de bizi her zaman ziyaret edebilirsiniz.

 

Müşteri memnuniyeti, işletme prensiplerimizin en önemli yapı taşlarından biridir. Firmamızdan aldığınız hizmet hakkında herhangi bir öneriniz, dileğiniz ya da şikayetinizi bize her zaman iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.